Tek Makaslı Yük Platformu

Tek Makaslı Yük Platformu

Tek Makaslı Yük Platformu, en yaygın Makaslı Yük Platformu türüdür. Eşyaları / malları verimli bir şekilde kaldırması gereken şirketler, 500 kg ile 5000 kg arasında bir kaldırma kapasitesine ve geniş bir üst plaka boyutu yelpazesine sahip olan çoğu ihtiyacı karşıladıkları için tek bir makaslı kaldırma tezgahını kolayca kullanabilirler. Tüm Platformlar sabittir ve ergonomik doğru tasarımda üretilmiştir.

Standart seçimimizde 28 model bulunmaktadır.

Müşterilerimizin artan bir sayısı, bir için bireysel gereksinimlerini karşılayan özelleştirilmiş çözümler istiyor. Özelleştirilmiş bir çözüm için ihtiyaçlarınızı görüşmek üzere lütfen bizimle iletişime geçin özleleştirilmiş ürünler altında daha fazlasını görün .

Gürganlift ayrıca, kaldırma tezgahları için ekstra ekipman için çok sayıda Tek Makaslı Yük Platformu olasılık sunar .

Tek Makaslı Yük Platformu kullanımı, çalışanların çalışma koşullarının verimli bir şekilde optimize edilmesini, uygun bir yükseklikte çalışmasını, tekrarlayan ağır kaldırmaları ve dolayısıyla birçok sağlık sorununu önler. Bu, çalışanların mutlu ve memnun olmasına rağmen, şirketin daha az hastalık devamsızlığına ve gelişmiş üretkenlik ve ekonomiye sahip olacağı anlamına gelir.

İşinize uygun tek bir makaslı Tek Makaslı Yük Platformu muz yoksa, çok çeşitli diğer standart makaslı platformlar ımız vardır. . Yüksek Makaslı Platformlar için bir çözüme ihtiyacınız varsa, Çift Makaslı Platformlar doğru seçim olacaktır. 1,75 metre yükseklikten 4 metreden daha fazla yük kaldırabilir. Çok uzun eşyaları kaldırmanız gerekiyorsa çözüm kesinlikle Tandem Makaslı Platformlar dır  . Standart Tandem Makaslı Platformlar 4,4 metreye kadar olan yükleri kaldırabilir. Kaldırma masasını bir çukur inşa etmeden bir transpalete yüklemeniz gerekiyorsa, Düşük Profil Makaslı Yük Platformlar çözümdür.

Biz her zaman rekabetçi fiyatlarla 24 saat içinde sevkiyat için hazır stokta minimum 1000 kalite tabloları var.

Gürganlift’in tüm Makaslı Platformları sevkiyattan önce test edilir ve kullanıma hazır olarak teslim edilir. Tablolar ayrıca CE işaretlidir ve EN 1570-1 + A1, 2. sürüm 2014-10-09 gerekliliklerine uygundur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir