Tek Makaslı Yük Platformu

Makaslı Platform

Tek Makaslı Yük Platformu

Tek Makaslı Yük Platformu, en yaygın Makaslı Yük Platformu türüdür. Eşyaları verimli bir şekilde kaldırması gereken şirketlerde, kaldırma kapasitesi 500 kg ile 5000 kg arasında geniş bir üst plaka boyutu yelpazesine sahip olan çoğu ihtiyacı karşıladıkları için tek bir makaslı kaldırma tezgâhını kolayca kullanabilmektedir. Ergonomik olarak tasarlanmıştır ve 28 model bulunmaktadır.

Müşterilerimizin artan sayısıyla,  bireysel gereksinimlerinizi karşılamak için sizlere özelleştirilmiş çözümlerle ihtiyaçlarınızı görüşmek üzere lütfen bizimle iletişime geçin özelleştirilmiş ürünlerle daha fazlasını görebilirsiniz.

Ayrıca, kaldırma tezgâhları için çok sayıda Tek Makaslı Yük Platformu olasılık sunmaktadır.

Kullanım olarak, çalışanların çalışma koşullarının verimli bir şekilde optimize edilmesini, uygun bir yükseklikte çalışmasını, tekrarlayan ağır kaldırmaları ve dolayısıyla birçok sağlık sorununu önlemektedir. Çalışanların mutlu ve memnun olması sebebiyle, şirketin üretkenliğe ve güçlü ekonomiye sahip olacağı anlamına gelir.

İşinize uygun tek bir makaslı Tek Makaslı Yük Platformunuz yok ise, çok çeşitli diğer standart makaslı platformlarımız mevcuttur. Bir çözüme ihtiyacınız var ise farklı olarak, Çift Makaslı Platformlar doğru seçim olacaktır. 1,75 metre yükseklikten 4 metreden daha fazla yük kaldırmaktadır. 

Yükseklik olarak uzun eşyaları kaldırmanız gerekiyor ise önerimiz kesinlikle Tandem Makaslı Platformlarıdır. Standart Tandem Makaslı Platformlar 4,4 metreye kadar olan yükleri kaldırmaktadırlar.

Bizler her zaman 24 saat içerisinde sevkiyat için hazır stokta minimum 1000 kalite tabloları mevcuttur. Gürganlift’in tüm Makaslı Platformları sevkiyattan önce test edilmektedir ve kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir. Tablolar ayrıca CE işaretlidir ve EN 1570-1 + A1, 2. sürüm 2014-10-09 gerekliliklerine uygundur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.