Tandem Makaslı Yük Platformu

Tandem Makaslı Yük Platform Nedir ?

Tandem Makaslı Yük Platform ların özellikle uzun ve ağır malzemeler için veya büyük bir çalışma platformuna ihtiyaç duyulduğunda uygundur. 2000 kg’dan 6000 kg’a kadar çift yatay standart kaldırma masaları sunuyoruz – hem boyutlar, kaldırma yüksekliği ve kaldırma kapasitesi açısından önemli ölçüde daha büyük özelleştirilmiş çözümler sunabiliriz – özelleştirilmiş tablolar altında daha fazlasını görün.

Tandem Makaslı Yük Platform, maksimum stabilite elde etmek için ortak üst ve alt çerçeveye sahip iki mekanik olarak senkronize makastan oluşur.

Tandem Makaslı Yük Platformlarının kullanılması, çalışanların tekrarlanan ağır kaldırma ve birçok sağlık sorununu önleyerek doğru çalışma yüksekliğine sahip iyi bir çalışma ortamı sağlar. Sonuç, memnun çalışanlar, daha az devamsızlık ve gelişmiş ekonomi.

Tandem makaslı kaldırma tezgahlarımızın hiçbiri görev için uygun değilse, çok çeşitli diğer standart Tandem Makaslı Yük Platformlar vardır . En yaygın tip Tek Makaslı Yük Kaldırma Platformu dur; bu kaldırma tezgahı çoğu gereksinimi karşılar. Yüksek asansörler için bir masaya ihtiyacınız varsa , çözümünüz Çift Makaslı Yük Kaldırma Platfromudur. . Maksimum kaldırma yüksekliği 1,75 metreden 4 metreden fazladır. Kaldırma Platformu bir çukur inşa etmeden bir transpaletle yüklemeniz gerekiyorsa, düşük Makaslı Platformlar da bir seçenek olabilir.

Biz her zaman rekabetçi fiyatlarla 24 saat içinde sevkiyat için hazır stokta en az 1.000 kaliteli Makaslı Platformumuz vardır.

Gürgan Lift’in tüm kaldırma tezgahları sevkiyattan önce test edilir ve kullanıma hazır olarak teslim edilir. Tablolar ayrıca CE işaretlidir ve EN 1570-1 + A1, 2. sürüm 2014-10-09 gerekliliklerine uygundur.

GÜRGANLIFT Araç platformu Yük Platformu Engelli Platformu ve Çeşitli Özel İmalat. Yükünüzü Kaldırıyoruz. Uzman Kadro. Özel Proje Özel Çözüm. Hizmetler: Yük Asansörü, Yük Platformu, Hidrolik Lift, Hidrolik Platform, Hidrolik Yük Asansörü, Makaslı Platform, Lift Table.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir