Makaslı Yük Platformu

Çift Direk Makaslı Platform

Yük platformları arasında makaslı tasarımlar oldukça kullanışlı ve insan yükünü azaltıyor. Bu sebeple de uzman kadromuzla hazırladığımız farklı çeşitlerdeki makaslı yük platformu ürünlerimiz ilgi görüyor. Gürgan Lift olarak sizlere uzman kadromuzla en iyi hizmeti sunuyoruz. Sizlerden gelen geri dönüşleri de dikkate alarak sürekli gelişmeye devam ediyoruz. Eğer bizdeki standart ürünlerin yerine kendi ölçülerinizle gelirseniz, bu bilgiler doğrultusunda sizlere platform yapıyoruz.

Makaslı yük platformları genel olarak 90 cm yüksekliğinde çelik profilden imal korkuluklu olarak tasarlanıyor ve isteğinize göre de eklemeler yapılabiliyor. Ayrıca çok geniş bir yelpazeye sahip olan makaslı yük platformları da yine kullanım amaçlarınıza uygun şekillerde üretiliyor.

Örneğin personel platformu ya da yük platformu olarak seçim yapabilirsiniz. Makaslı yük platformları arasında yer alan EHP’ler, sadece yük kaldırma amaçlı tasarlanıyor. Bir, iki ya da üç makaslı olarak hareketli platformlar oluşturulabiliyor. Bütün ürünlerimizde olduğu gibi makaslı yük liftlerinde orijinal paket hidrolik devre, emniyet çerçeveler, servis için bakım emniyet çubuğu ve yağlama gerektirmeyen rulmanlı makaralar bulunuyor. Bunlara ek olarak ölçüleri standart olmasına rağmen sizler de istediğiniz ölçüleri bizlere söyleyerek tam da talep ettiğiniz lifte sahip olabilirsiniz. Uzman kadromuzla en kısa sürede en kaliteli hizmeti vermek için elimizden gelen bütün çabayı gösteriyoruz. Bu süreçte de sizleri sürekli bilgilendiriyoruz. Eğer işlem sürecinde çok geç kalınmadıysa değişim taleplerinizi de önemsiyoruz, hemen işlemlere başlıyoruz.

Kullanılan malzemeler son derece kaliteli ve uzun ömürlüdür. Bu yüzden de herhangi bir konu hakkında endişe duymanıza gerek yok. Yük platformlarımızın hepsi EN 1570 standartlarına göre CE belgelidir. Yük platformlarında 2 adet dönerli fren ve 2 adet de sabit ağır iş tipi tekerlekler kullanılıyor. Ama bu sayılar ve tekerlek türleri makineye göre değişiklik gösterebilir. Sizin bizden istediğiniz platforma uygun olanları tercih ediyoruz ve bunun bilgilendirmesini de sizlere yapıyoruz.

Makaslı yük platformlarında manuel ya da hidrolik kontrollü yükleme rampaları, platform üzeri paslanmaz saç kaplar, servis penceresi, alüminyum saç kaplı platform, göz yaşı desenli saç platform, platform üzeri devirmeli tabla ya da özel üst tabla şekilleri bulunuyor. Bu seçenekler arasından hangisini istiyorsanız seçebiliyorsunuz ve bizler de hemen çalışmalara başlıyoruz. Tek yapmanız gereken ne için kullanacağınızı ve ne tür bir makaslı yük platformu istediğinize karar vermek. Geri kalan bütün süreci bizler hallediyoruz.  Gürgan Lift olarak biz hep buradayız…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.