Makaslı Araç Platformu

Makaslı Platform

Gürgan Lift olarak uzman kadromuzla sizlere çok uzun zamandır hizmet veriyoruz. Bu süreçte de geri dönüşlerinizi önemsiyoruz ve sürekli gelişiyoruz. Yoğun ilgi gören ürünlerimizden birisi olan makaslı araç platformlarını yaparken de sizlerden gelen talepleri dikkate alıyoruz.

CSPD araç platformlarında tek, iki ya da üç makaslı araç platformu seçeneklerimiz bulunuyor. Kaç makaslı olacağına karar verdikten sonra başka eklemek ya da çıkarmak istediğiniz özellikler varsa bizlere söylemeniz yeterli. Araç platformları emniyet çerçeveli, yağlamaya ihtiyaç duymayacağınız rulmanlı makaralarla ve st-52 kalite malzemeden imal edilen makaslardan yapılıyor. Platform üzerine emniyetli araç parkı fotoselli kontrol sistemi de ekliyoruz.

Ayrıca bütün araç platformlarını düzgün ve sağlam zemin üzerinde çalışacak şekilde tasarlıyoruz. Eğer kullanılacak bölge hakkında detaylı bilgiye sahipsek de onları göz önünde bulundurarak çalışmamızı yönlendiriyoruz.

Genel olarak makaslı araç platformları ağır ve büyük araçların yüksek bölgelerde kullanılmasını kolaylaştıran platformlardır. Bu sebeple de inşaat ortamlarında çok fazla tercih ediliyor. Bizlerdeki ölçüler standart olsa da sizin istediğiniz ölçülerde hazırlayabiliyoruz. Aynı şekilde renkte ya da dizaynda bir sorun görüyorsanız ya da farklı olmasını istiyorsanız ona entegre ederek yeni bir model oluşturuyoruz.

Gürgan Lift olarak en kısa sürede en kaliteli hizmeti vermek için çaba sarf ediyoruz. Bu yüzden de yeniliğe her zaman açığız.

Makaslı araç platformlarımız için kullanılan bağlantı pernoları krom kaplı milden imal ediliyor ve hareketli aksamlarda bronz kaplı burçlar bulunuyor. Buna ek olarak liftlerde 24V DC kontrol üniteleri ile bastıkça çalışan ya da bas gönder tipte kumanda modeli kullanılıyor. Tüm hareketli parçalar arasında yer alan güvenlik boşluğu da araçların rahat ve düzgün bir şekilde taşınabilmesi açısından son derece önemli. Aşırı yük koruma sistemine de sahip olan makaslı araç platformları, sizlere teslim edilmeden önce test ediliyor. Kapasitesinin yüzde 30 üzerinde aşırı yükler kullanılıyor ve böylece ne kadar dayanıklı, güvenilir oldukları belirleniyor.

Bizler bütün bu işlemleri uygun fiyatta ve kısa sürede yapıyoruz. Bakım emniyet çubuğu yardımıyla servis anında mekanik sabitleme ile maksimum güvenlik sağlıyoruz. Ekstra aksesuarları arasında da değişiklik isteyebiliyorsunuz. Örneğin, döner tabla, körük, korkuluk gibi aksesuarlar bulunuyor. Bu ürünlerle ilgili de fikirlerinizi söylüyorsunuz ve bizler de ona göre makaslı araç platformunuzu yapmaya başlıyoruz. Bütün bu süreçte de uzman kadromuzla rahatlıkla iletişime geçebiliyorsunuz. Detaylı bilgi almak için de Gürgan Lift resmi sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.