Hidrolik Makaslı Yük Platformu

Makaslı Platform

Gürgan Lift olarak en çok beğenilen ve talep gören ürünlerimizin başında hidrolik makaslı yük platformu geliyor. Çok fazla çeşidi bulunan ürünlerin yapımında son derece kaliteli ve uzun ömürlü malzemeler kullanıyoruz. Ayrıca bütün ürünlerimiz EN 1570 standartlarına göre CE belgelidir.  Platformlar da düzgün ve sağlam zeminler üzerinde çalışılarak tasarlanıyor.

EXT.3- Üç Makaslı Engelli Platformu’nda 90 cm yüksekliğinde çelik profilden imal korkuluklar kullanıyoruz ve aynı zamanda giriş çıkışlar kısa kenar üzerinden yani 1100 mm’den yapılıyor. Buna ek olarak 220 V tek faz enerji ile çalışma sistemine sahip ve orijinal paket hidrolik devresi var.  Üç makaslı yük asansöründe iniş hızı manuel hız ayar valfi ile ayarlanabiliyor.

EXT.2- İki Makaslı Engelli Platformu ise dış ortamlarda kullanıma son derece uygundur. Tek tesirli hidrolik silindir ile kaldırılıyor ve makaslar st-52 kalite malzemeden imal ediliyor. Bunların dışında, kullanılan makaralar da yağlama gerektirmeyen rulmanlı makaralardandır.

EXT.1- Tek Makaslı Engelli Platformu da yapımı en çabuk biten ve en çok talep gören ürünlerden bir başkasıdır. Elektrik kesintisinde acil iniş sistemine sahiptir. İsminden de anlaşılacağı üzere makas sayısı birdir ve platform üst saçı göz yaşı desenlidir. Tabi bunun gibi detaylar isteğinize bağlı olarak da değişebilir.

U/Alçak Tipi Makaslı Yük Platformu da diğer ürünlerimizle benzer özellikler taşıyor. Tek tesirli hidrolik silindir ile kaldırma sistemi ve orijinal paket hidrolik devre bulunduruyor. Ayrıca emniyet çerçevelidir ve yükleme kolaylığı için platform üzerinde menteşeli dil vardır. Gürgan Lift makaslı yük platformları aynı zamanda hidrolik motor IP54 koruma sınıfına sahip.

Eğer standart ölçülerimizdeki platformları beğenmezseniz, kendi isteklerinizi bizlere söyleyebilirsiniz. Böylece bizler de sizin istekleriniz doğrultusunda rahatlıkla çalışmalara başlarız. Ayrıca çalışma sürecinde bilgilendirmelerimizi de yapıyoruz. Bu sayede hangi aşamada olduğumuzu takip edebiliyorsunuz. Değişiklik istediğiniz durumlarda da hemen müdahale ediyoruz.  Standart ölçülerimizi sizlerle paylaşıyoruz sonrasında da hidrolik yük asansörleri için nasıl bir şey düşündüğünüzü soruyoruz. Eğer tavsiyelerimizi de dinlerseniz ortaya çok güzel ve kaliteli ürünler çıkarıyoruz.

Örneğin CSPD- Araç Platformu, tek, iki ya da üç makaslı olarak üretebiliyoruz. Bağlantı pernoları krom kaplı milden imal ediliyor ve hareketli aksamlarda bronz kaplı burçlar bulunduruyor. Hangi modeli beğenirseniz, ölçülere uygun bir şekilde ürünü hemen hazırlayabiliriz. Aradığınızı hiçbir yerde bulamadıysanız Gürgan Lift tam da olmanız gereken yer. Bizlere ulaşın ve hemen çözüm üretelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.