Hidrolik Engelli Lift

Hidrolik Engelli Lift

Bizler en iyi hizmeti verebilmek için, uzman kadromuzla çok uzun zamandır bu sektörde platformlar üretiyoruz. Bunlardan bir tanesi de hidrolik engelli liftler. İsteğinize bağlı tek, iki ya da üç makaslı olarak hidrolik engelli lift yapıyoruz. Bizlere sadece ne istediğinizi söyleyin ve belirlediğiniz ölçüler varsa onları da paylaşın. En kısa sürede sizlere ürünlerimizi sunalım.

Hidrolik makaslı yük platformu örneklerimizden olan engelli liftler oldukça kullanışlı. Aynı zamanda zor durumlarda da yardımcıdır. Engelli kaldırma platformları genel olarak katlar arasındaki mimari engelleri aşmak için tasarlanmış yüksek performanslı kısa mesafeli mini kaldırma makinelerdir. Biz, Gürgan Lift olarak kullandığımız malzemelerdeki sağlamlık ve yüksek kaliteli işçilik ile iç ve dış mekan uygulamalarında sorunsuz bir şekilde yıllardır hizmet veriyoruz.

Konforlu yapıları sayesinde makas sayılarına göre tasarımlarını yaptığımız liftleri beğeneceksiniz. Bu yük platformları daha geniş giriş kapısına sahipliğiyle ve botun yerlerinin daha yatay pozisyonda bulunmasıyla farkını ortaya koyuyor. Hidrolik engelli liftler dört gruba ayrılıyor: Hidrolik dikey platformlar, hidrolik makaslı sistemler, merdiven tırmanma sistemleri ve sonsuz vida sistemi…

Genel olarak hidrolik engelli lift, güçlü çelik konstrüksiyon, aşırı yüklere karşı emniyet valfi, kaliteli hidrolik silindirler ile hazırlanıyor. Aynı zamanda çukura ya da zemine montajını da yapabiliyoruz. 24 V kumanda sistemi ile butonlu kumandası da bulunan platformlar hortum patlamasında serbest düşmeye karşı hortum patlama valifine de sahip. Bu ürünleri sizlere uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Örneğin tek makaslı hidrolik engelli platformunda gri renkler ve göz yaşı desenli platform üst saçı kullanılıyor. Kumandası üzerinde 1 adet bastıkça çalışan kaldırma, indirme ve acil stop butonları, 2 adet de katlarda çağır butonu bulunuyor. Kapasitesi ise 300 kg’a kadar…

İki makaslı hidrolik engelli liftlerimiz de aynı şekilde 300 kg’a kadar taşıma kapasitesine sahip. Ayrıca çukura ya da zemine inşa edilebiliyor. İki makaslı boyalı korkuluklu körüklü ya da iki makaslı paslanmaz korkuluklu körüklü engelli platformu şeklinde yapılabiliyor. Sizden istediğimiz ise sadece bizden ne istediğinizi söylemeniz. Kullanılan makaslar st-52 kalite malzemeden imal ediliyor ve verdiğiniz ölçülere göre tasarımı yapılıyor.

Platform dışında ayrı bir kabin içerisinde, 5 m kablo ve hortumla platforma bağlı hidrolik güç ünitesi bulunuyor. Gürgan Lift olarak sizlere en kısa sürede en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Uzman kadromuzla kendimizi sürekli geliştirmek için uğraşıyoruz. Bu noktada da sizden gelen geri dönüşleri önemsiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.