GÜRGANLİFT MAKASLI PLATFORM SATIŞ SONRASI HİZMETLER

GÜRGANLİFT MAKASLI YÜK PLATFORMU SATIŞ SONRASI HİZMETLER

Sürekli gelişim ve yenilikçi yaklaşımları esas alan GÜRGANLİFT Makaslı Yük Platformu olarak; müşterilerimizin “Satış Sonrası Eğitim” “Yedek Parça Tedariki” ve “Teknik Servis” konularındaki taleplerine en kısa sürede çözüm sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, temel önceliğimizdir.

GÜRGANLİFT Makaslı Platform %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eder ; GÜRGANLİFT müşterilerin Makaslı Platform , Makaslı Yük Platformu , Personel Yükseltici Platform talep ve beklentilerini en iyi şekilde analiz ederek, olası memnuniyetsizliğin önüne geçmek adına güvenilirlik, gizlilik ve dürüstlük prensiplerine azami özen gösterip, tüm ilişkilerde adil ve şeffaf olmayı benimsemiştir.

Ayrıca ;GÜRGANLİFT verimlilik ve sürekli iyileştirme kültürüne göre hareket ederek de ‘çözüm odaklı’ yaklaşımlarla, takım çalışmasının ön planda olduğu bir ekip çalışması tesis etmiştir. Konusunda uzman kadromuz ve tüm GÜRGANLİFT ailesinin gücü ile Türkiye genelinde müşteri ve bayilerimize; rekabetçi fiyat politikası çerçevesinde; kaliteli, güvenilir, hızlı ve esnek, çözüm odaklı ‘Satış Sonrası Hizmet’ desteği vermekteyiz.

GÜRGANLİFT SERVİS üretim ve servis merkezimiz Ankara’da olup, Türkiye’nin tüm şehirlerinde müşterilerimize, etkin şekilde satış sonrası hizmet sunuyoruz.  Bayiliklerimiz aracılığıyla da, satış sonrası hizmetlerimizi global platformlarda yaygınlaştırarak müşterilerimiz ile buluşturmaya devam etmekteyiz.

GÜRGANLİFT Servis’in bir diğer amacı ise yurt içinde ve yurt dışında, iki gün içerisinde yedek parça kargo garantisi vererek, tedarik süresini en aza indirmektir. Bunun yanında, sunduğumuz hızlı hizmet sayesinde müşterilerimizin iş ve zaman kaybını da en aza indirmeyi hedeflemekteyiz.

GÜRGANLİFT YEDEK PARÇA 

Yedek Parça hizmetimizde önceliğimiz güven teşkil etmek ve kalitemizi en üst düzeyde tutmaktır. Müşteri memnuniyetini önemseyerek, hizmetlerimizi ona göre devam ettirmekteyiz. İhtiyacınız olan parçaya GÜRGANLİFT bünyesinde sahip olabilirsiniz. 
Aldığınız yedek parça da herhangi bir arıza olması durumunda bizimle iletişime geçebilir ve çözüme kavuşturabilirsiniz. Yedek parça hizmeti makinenizin verimliliğini devam ettirebilmek için, makinenizden maksimum getiri elde etmenize yardımcı olmaktadır. Ekibimiz ekipmanınızı en yüksek performansta tutmanıza yardımcı olmaya hazırdır. En güncel teknik destek, yedek parçalar, eğitim ve yeni ürün/hizmet bilgileri de dahil olmak üzere, ihtiyaç duyduğunuz her türlü destekten yararlanabilirsiniz. 

GÜRGANLİFT EĞİTİM

GÜRGANLİFT, Makaslı Platform , Makaslı Yük Platform , Personel Yükseltici Platformlar ınızı doğru şekilde işletmek ve kullanmak, verimliliğini optimize etmek ve aksama süreçlerini en aza indirmek için servis, güvenlik ve parça eğitimi sağlar.

GÜRGANLİFT makinelerinin komponentlere kolay erişimi sayesinde, kullanımı ve bakımı hakkında kolayca bilgi verebilmesi için tasarlanmıştır. İSG ve Yüksekte Çalışma Eğitimi, Makine Kullanım ve Bakım Eğitimleri, Yetkili Servis ve Bayi Teknik Eğitimi gibi çeşitli kategorilerde, eğitimler verir.

Tüm bu eğitimlerimizi, gelen talepler doğrultusunda üretim tesisimizde, servis merkezlerimizde veya uygun koşullarda, müşterilerimizin sahasında gerçekleştiriyoruz. 

GÜRGANLİFT REVİZYON

Makaslı Platform , Makaslı Yük Platform nuzda kullanım sonucu bazı parçalarda meydana gelen hasarlar olabilir. Periyodik bakımların yanı sıra, mali zorluklar yaşamadan, her marka makineninizin tüm parçaları tarafımızca detaylı olarak incelenir. Makaslı Patformlar ın hidrolik tesisatı, elektrik tesisatı ve mekanik parçalarının GÜRGANLİFT standartlarına uygunluğu kontrol edilir.  Makaslı Platformlar ın durumunun değerlendirmesinden sonra özel olarak çalışılan fiyat ve durum tespitleri müşteri onayına sunulur. Müşterinin belirlemiş olduğu işlemler doğrultusunda revizyon hizmetine başlanır. GÜRGANLİFT profosyonel ekibi tarafından makinenin tüm parçaları boya işlemine alınarak, değiştirilmesi gereken parçalar orijinalleri ile değiştirilerek makine montajı tamamlanır. Yapılan montaj sürecinde, seri üretimden çıkmış sıfır makine montajı yapılırken izlenen yollar takip edilir. Yapılan tüm işlemler kayıt altına alındıktan sonra son kontrol ve testlere tabi tutulur. İşlem görmüş makineler CE standartlarına uygun halde ve yapılan işlemlere bağlı olarak GÜRGANLİFT garantisi ile desteklenerek müşteriye teslim edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir