Türkçe | English
Makaslı Platform
MADE IN TURKEY
MAKASLI PLATFORM ÜRETİR
Personel Yukseltici Sertifikalarımız

Yedek Parça ve Servis

Parça ve Servis

Tüm Türkiye geneline yedek parça ve servis hizmetleri verilmekte olup , GÜRGANLİFT yedek parca temini konusunda garanti vermektedir. Sık değişmesi muhtemel bütün parçalarımız stoklarımızda bulunmaktadır. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda aynı gün kargoya verilemkted ve 24 saat icerisinde gerekli müdahale yapılmaya çalışılmaktadır.

Garanti Kapsamındaki Hizmetler

Ariza Durumu

İmalatını yaptığımız tüm Hidrolik Makaslı çalışma ve servis platformları; imalat ve malzeme hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Makaslı platformlar İmalat aşamasında, son kontrollerde ve testlerde fark edilmeyip daha sonra ortaya çıkabilecek eksik ya da hatalar, arıza biçiminde fark edildiği zaman firmamız haberdar edilmeli ve yetkili servis elemanlarımızın yapacağı tespit ve müdahalesi neticesinde şikâyetler giderilmektedir. Bu durumda yedek parça ya da isçilik için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Periyodik Kontrol - Bakim

Makaslı yükseltici platformlar Garanti süresi içinde, makaslı platform sahibi firmalar tarafından, 3 ay ve 6 ayda bir talimatlara uygun periyodik kontrol ve bakım yapmalıdır. Bu kontroller makine teknisyenleri ya da makine mühendisleri nezaretinde yönetmeliklere uygun olarak yapılmalıdır.

Garanti Dışındaki Hizmetler

Makaslı yükseltici çalışma ve servis platformları Garanti süresi bitiminde ya da hatalı kullanımdan doğabilecek arıza durumlarında ücreti karşılığında servis hizmetleri verilmektedir. Bu hizmetler üçe ayrılmaktadır.

Tamir

Makaslı platformlar da oluşabilecek arızaların giderilmesidir. Bu arızalar; firmamız bünyesinde yapılabildiği gibi makinenin bulunduğu yerde de yapılabilmektedir. Öncelikle ariza tespit edilir ve rapor haline getirilir. Sonrasında fiyat teklifi verilerek Makaslı platform sahibi firmanın onayı ile tamir yapılır.

Bakım

3 ay ve 6 aylık periyotlarla makaslı platform; standart bir ücret karşılığında periyodik kontrol formuna göre kontolden geçirilir. Bazı ayarlar, bakımlar ve tamirler yapılarak işlem tamamlanır. Hangi kontroller ve işlemler yapıldıysa açıkça rapor edilerek onaylanır ve makina sahibi firmaya gönderilir.

Revizyon

İmalatını yaptığımız Makaslı Platformlar için asgari 10 yıl azami ise 15 yıl çalışma ömrü belirlenmiştir. Bu süre zarfında en az 3 yıl en fazla 5 yılda bir, toplam Makaslı platform ömründe ise ortalama 4 defa yenilenme işlemi yapılmalıdır. Bu yenilenme; örnek yenilenme formundaki bütün işleri kapsamaktadır. İşlem bitince bir rapor halinde makina sahibi firmaya gönderilir. Her makina revizyonu için ayrı ayrı fiyat teklifi onayı yapılmaktadır.

en ucuz uygun antalya transferi