Türkçe | English
Makaslı Platform
MADE IN TURKEY
MAKASLI PLATFORM ÜRETİR
Personel Yukseltici Sertifikalarımız

Çekilebilir Makaslı Personel Yükseltici platform nedir?

Çekilebilir Hidrolik Makaslı Personel Yükseltici Platformlar fazla yükseklik gerekmeyen, fakat daha fazla çalışma alanı ve daha ağır kaldırma kapasitesi gereken işlerde kullanılır. Bunlar daha büyük iş platformu ve personel yükselticilerden daha ağır yükler kaldıracak şekilde tasarlanmışlardır.

Makaslı Platformlar da bom liftlerin manevra tekniğiyle hareket ederler, ancak platformları yalnızca dikey olarak kalkar. Çekilebilir Makaslı platformlar 3.2 metreden 16 metreye varan platform yükseklikleriyle, değişik modellerde üretilmektedir. Çekilebilir olarak kaydedilmesi, personel tarafından çekilerek veya forklift tarafından bir yerden diyer bir mekana götürülmesini ifade eder. Araç arkasında çekilmemektedir.

İnşaat, bakım-onarım, eğlence sektörü ve kurumsal kullanımlar için tüm dünyaya satılmaktadır. Depolama ve dağıtım merkezleri içni özellikle aranan bir modeldir. Oteller, yenileme işleri ve eğitim merkezleri alanında yoğun kullanımı mevcuttur.

Kendinden Yürüyüşlü Makaslı Personel Yükseltici Platform nedir?

Kendinden Yürüyüşlü makaslı Platformlar Personelin yükseğe erişiminde dikey hareket sağlar. Platform ebadı diğer türlerden rahat çalışmaya daha elverişli ve yük ağırlık kapasitesi daha fazladır. Personel Makaslar acıkkende yürüme özelliği olduğundan yanal hareketlenmelerde de zorlanmaz.

Daha çok iç mekanda kullanılmak için tasarlanmış akü ile kaldırma ve yürüme sağlar operatör gerektirmez joystick ile kullanımı cok basittir.  Yürüyücü tekerleklerinde kilitli fren sistemi ile mekanikten kaynaklanan hataları minimum seviyededir.

İnşaat, bakım-onarım, eğlence sektörü ve kurumsal kullanımlar için tüm dünyaya satılmaktadır. Depolama ve dağıtım merkezleri içni özellikle aranan bir modeldir. Oteller, yenileme işleri ve eğitim merkezleri alanında yoğun kullanımı mevcuttur.

Çekilebilir Mini Makaslı Yükseltici Platform nedir? ( Sipariş Toplama )

Çekilebilir Mini Makaslı Yükseltici Platformlar bina içi bakım ve onarım çalışmalarında kullanılan ele çekilebilen ve akü ile çalışan çok pratik asansöre rahatlık sığan makaslı platformlardır.

Dikey çalışmalarda ve yüksekliği az olan yerlerde kullanımları idealdir. Sipariş toplama ünitesi olarakta başarı ile kullanılmaktadır.

Araç Arkasında Çekilebilir Makaslı Platformlar

Elle çekilebilir Makaslı platformlar gibi çeşitli yüksekliklerde imal edilebilmekte olup bir treyler üzerine monte edildiğinden araç arkasında çekilerek bir yere diğer bir mekana götürülmesi mümküm olmaktadır.

Makaslı Personel Yükseltici Platformlar dışında yüksekte çalışma problemlerinizin çözümüde kullanım yerlerine ve amaçlarına göre çekilebilir eklemli ve teleskopik platformlar ve kendinden yürüyüşlü platformlar mevcut olup. Her türlü sorunuzda her birisi konusunda uzman olan personelimiz size hizmet vermekten mutluluk duyaçaklardır.

Makaslı Personel Yükseltici Platform seciminden Önce Dikkat edilmesi gerekenler

en ucuz uygun antalya transferi