Türkçe | English
Makaslı Platform
MADE IN TURKEY
MAKASLI PLATFORM ÜRETİR
Personel Yukseltici Sertifikalarımız

Makaslı Platform Bakımı ve Kontrolü

Makaslı Platform Bakımı ve Kontrolü

Satış amaçlı fabrikamızdan çıkan her Hidrolik makaslı personel yükseltici platform, çıkış öncesi Kalite Kontrol adı altında testlerden geçmemektedir.

Türkiye’deki ölüm veya yaralanma ile sonuçlanan iş kazalarının büyük bir çoğunluğu yüksekten düşme şeklinde gerçekleşmektedir!

Bu sebeple satışta veya kiralamada, GÜRGANLİFT makaslı personel yükseltici platform, kullanıcılarına teorik ve pratik olarak kullanıcı eğitimi verir. Böylece müşterilerimize makineyi en güvenli şekilde kullanımı temin ettiğimiz gibi en etkili kullanım şekliyle de maksimum faydayı sağlar.

Makaslı Platform İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı

Makaslı platform kullanırken Risk almayın, bir hayat kaybedebilirsiniz!

Siz müşterimizin ve çalışanlarınızın iş güvenliği en büyük önceliğimizdir. GÜRGANLİFT MAKASLI PLATFORMLAR en yüksek uluslararası güvenlik standartlarını içeren Hidrolik Makaslı Platformlar hizmet vermekteyiz.

GÜRGANLİFT MİSYONU müşterilerimizin Makaslı Personel Yükseltici Platformlar makinelerimizi kullanırken kendilerini güvende hissettirmektir.

Makaslı Platform Kullanımında Sorumluluğu Paylaşmalıyız

Makaslı Platformlarda çalışırken çalışan veya işveren, kendi işini yapan veya taşeron... Çalışma kuralları herkes için ve yukarıdan düşme tehlikesi içeren her iş için

en ucuz uygun antalya transferi