Türkçe | English
Makaslı Platform
MADE IN TURKEY
MAKASLI PLATFORM ÜRETİR
Kurumsal
GÜRGANLİFT
KURUMSAL
Personel Yukseltici Sertifikalarımız

Hakkımızda

GÜRGANLİFT, ticari, endüstriyel, kurumsal alanlarda ve inşaat sektöründe kullanılan Hidrolik Makaslı Yükseltici Platformların Türkiye'deki önde gelen dağıtıcısı ve ulusal pazarlamacısıdır. Makaslı Yükseltici Platform sektöründeki en yüksek kaliteli makaslı platform serisi, servisi ve personeli ile en üst düzey hizmeti ve kaliteyi, Türkiye çapında tüm müşteri ve kullanıcılarına sunmaktadır.

Amerikan JLG INDUSTRIES INC. Ve FARAONE SRL İTALYA firmalarının hidrolik personel yükselticilerinin Türkiye dağıtımını yapmış olan GÜRGANLİFT Hidrolik Makaslı Yükseltici Platform, 2001 yılından itibaren de yerli olarak Hidrolik Makaslı Yükseltici Platform ürettirmeye başlamış bulunmaktadır. 1995 yılından beri özel Bomlu yükselticiler, makaslı yükseltici platform ve Dikey çift direk ve tek direk Dikey personel yükseltici serisi Hidrolik yükseltici platformlar konusunda Türk sanayicisi, işletmecisi, kamu ve özel sektör kuruluşlarına hizmet vermekteyiz.

Hidrolik Makaslı Personel yükseltici platform, Servis Platformu, Çalışma Platformu ile Yükseğe ulaşma konusunda önemli bir ulusal marka olan GÜRGANLİFT referans listemizde de görülebileceği üzere birçok saygın kurum ve kuruluşumuza Hidrolik Personel Yükseltici Platformlar ile hizmet vermektedir. Ayrıca Hidrolik Makaslı yükseltici Platform pazarında en çok satışı yapan GÜRGANLİFT servis ve yedek parça konusunda aralıksız hizmet vermeğe devam etmektedir.

Amacınız zaman tasarrufu ile personelinizi, en emniyetli şekilde, en yükseğe ulaştırmak ise, biz GÜRGAN LİFT olarak sizi en az maliyet ile en yükseğe ulaştırmayı taahhüt ediyoruz. Bize ulaştığınız andan itibaren uzman personelimizle Hidrolik Makaslı Personel Yükseltici Platform ve platformları VE Makaslı Hidrolik Yük Platform ve Platformları konusunda her türlü sorunuzu cevaplıya bilmek için hizmetinizde olmaktan mutluluk duyacağız.

Biz DSG-ARMADA Makine Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Olarak yükseğe ulaşma konusundaki tüm sorunlarınızı Makaslı servis ve Çalışma platform ve Platformları, Arge çalışmalarımız ve sahip olduğumuz teknoloji ile çözerek, projelendirme, servis ve yedek parça ve imalat konusunda size hizmet vermek, güvenli iş verimliliğiniz için her zaman sizin hizmetinizdeyiz.

en ucuz uygun antalya transferi