Türkçe | English
Makaslı Platform
MADE IN TURKEY
MAKASLI PLATFORM ÜRETİR
Personel Yukseltici Sertifikalarımız

Kiralama ve Finans Hizmetleri

Kiralama Hizmetlerimiz

Kendinden yürüyüşlü hidrolik makaslı platformlar,hidrolik çekilebilir makaslı platform , dikey personel yükseltici , çekilebilir eklemli ve çekilebilir teleskopik platformlardan oluşan personel yükselticileri kiralama hizmetleri Türkiye geneline gerçekleşmektedir. Ağırlıkla şantiyelerde, havaalanlarında, tersanelerde, kapalı ve açık fabrika alanlarında, fuar alanlarında, terminallerde, hipermarketlerde, kapalı spor salonlarında, üniversitelerde vb. yerlerde, yüksekteki muhtelif işlerin yapılmasında kullanılmaktadır.
Kiralama hizmetlerimiz; yukarıda sıraladığımız makinelere zaman zaman ihtiyaç duyan firmaların talepleriyle gelişmektedir.

Sürekli ihtiyaç duyulmadığı zamanlarda satın alma gibi ek bir finansman maliyeti oluşturmadan kiralama sistemleriyle ihtiyaçlar karşılanmaktadır.

Kiralama Sistemimiz

Son dönemde geliştirdiğimiz yeni bir model sayesinde daha verimli ve ekonomik hale gelmiştir. Şöyle ki; bu Hidrolik Makaslı personel yükseltici platformları kiralamak isteyen firmalar, yapılacak işlerini önceden planlayarak firmamızla kontak kurdukları takdirde, 6 ay öncesinden rezervasyon sözleşmesi yapabilmektedirler. Bu yöntemle, hem yüzde 40'lara varan indirimlerden faydalanmakta, hem de zamanı ve finansmanı daha kolay planlayabilmektedirler.

GürganLift Makaslı Platform Finans Hizmetleri

Sizleri GürganLift Makaslı personel yükseltici platform sahibi yapmak için yapıcı finansal çözümler getirmektedir. Sizlere, size uyacak en etkin ve iddialı leasing ve finansman alternatiflerini Gürgan Lift Makaslı Personel Yükseltici lerine daha kolay sahip olmanız için sunuyoruz. Tüm kredi işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Çünkü biz bu pazarı ve sizin ihtiyaçlarınızı anlıyor ve başvurunuzu en kısa zamanda ve en etkin bir şekilde değerlendiriyoruz.

en ucuz uygun antalya transferi