Türkçe | English
Makaslı Platform
MADE IN TURKEY
MAKASLI PLATFORM ÜRETİR
Personel Yukseltici Sertifikalarımız

Hedef ve İlkeler

Gürganlift Hidrolik Makaslı Personel Yükseltici Platform olarak hızla teknolojik geliş gösteren günümüz dünyasında Müşteri odaklı çalışma prensipleri ile insan kaynaklarına gerekli önemi vererek, iş ahlakı ve dürüstlüğü temel ilkemiz yaparak hidrolik makaslı yükseltici platform sektöründe ‘’ en iyi ‘’ olmayı hedefliyoruz

Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz için değer yaratmak, Makaslı personel yükseltici platform imalatımız ile beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da servis, yedek parça ve eğitim hizmetlerimizle müşterilerimizin yanında olmak en temel görevimizdir.

Tüm hidrolik makaslı personel yükseltici platform ürünlerimizde yüksek kalitede, sertifikalı malzemeleri kullanarak ISO standartlarında üretim yapan firmamız Yükseltici Platformlarımızda CE, EN 280, ANSI ve ASI standartlarına uygunluk s ağlamak temel görevlerimiz arasındadır.

Kalitede, hizmette, ikmal kaynaklarımız ve müşteri ilişkilerimizde, ortaklarımızla sunulan hizmetlerde ve çalışanlarımıza karşı en iyi olmak ve hidrolik Makaslı personel yükseltici sektöründe sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen Personel Yükseltici alanında yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

Gürganlift Markası altında Makaslı Personel Yükseltici platform sektöründe Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir. Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir.

en ucuz uygun antalya transferi