Türkçe | English
Makaslı Platform
MADE IN TURKEY
MAKASLI PLATFORM ÜRETİR
Personel Yukseltici Sertifikalarımız

GÜRGANLİFT Hidrolik Makaslı Yükseltici Platform Sektöründe 15. Hizmet Yılını Kutluyor

Makaslı Yükseltici Platform sektöründe ürettiği ve satışını gerçekleştirdiği Yükseltici Platformlar ile Türkiye 'nin gurur kaynağı olan GÜRGANLİFT, kuruluşunun 15. Yılı'nı Makaslı Yükseltici Platform sektöründe Türkiye’de lider şirket olarak hedeflerini büyüterek kutluyor.

GÜRGANLİFT çalışanları olarak, üretimi sürdürme ve artırma mücadelemizi, rekabet etme mücadelemizi, krize rağmen, önümüze çıkan engellere rağmen sonuna kadar devam ettirme kararlılığındayız. DSG-Armada Makine Sanayi Limited Şirketi olarak geride bıraktığımız 15 yılı Makaslı Yükseltici sektörümüze liderlik ederek, ülkemize istihdam ve katma değer yaratmayı her şeyden üstün tutarak geçirdi. Bundan böyle de bu ilkeleri koruyarak gelişim adımlarımızı aynı şevk ve azimle atacağımızdan şüphe duymuyoruz

Kuruluşunun 15. yılını kutladığımız Şirketimiz bu yaklaşımıyla içinde yaşadığımız ekonomik durgunluğa rağmen, paniğe kapılmadan sağduyulu bir şekilde, üretim ve satış süreçlerinde verimli çalışmayı öne alarak, Makaslı Yükseltici Platform sektöründe dünyadaki teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri çok yakın takip ederek, araştırma ve geliştirmeye daha fazla kaynak ayırıp özgün tasarımlarıyla yeni ürünler geliştirerek, kalitesinden ödün vermeden, çalışanlarımız ve iş ortaklarına karşı şeffaf bir yönetim anlayışıyla, Teknolojik ve Güvenilir Yükseltici Platformlar üretimiyle, insanımıza iş ve aş, ülkemiz ekonomisi için katma değer yaratmaya devam ediyor.


en ucuz uygun antalya transferi